Hashtag: '#возило'
Campaigns

КАКО ПУТИН ПРОМОВИРА РУСКИ БРЕНД: Сам ја возеше новата блиндирана лимузина (видео)

18 окт 2018
Путин ја искористи посетата на египетскиот претседател Абдел Фатах ел-Сиси за да се пофали со новото возило. Притоа, во негов стил, рускиот претседател самиот седна зад воланот и го возеше неговиот египетски колега
Creative

ПРЕДНОСТА ДА СЕ БИДЕ ДИРЕКТОР: Со 30-тонски булдожер го здроби сетот за реклама (видео)

19 сеп 2018
Директорот, чие „дивеење“ влезе во рекламата, сакаше само да ги увери гледачите дека тоа што се презентира е реално и дека не се работи за некаква монтажа или лажен маркетинг
Creative

БРЗ, ИЗДРЖЛИВ, ТАИНСТВЕН: „Ауди“ го најави својот прв целосно електричен автомобил (видео)

16 сеп 2018
„Ние не го измисливме електричниот автомобил, но му вбризгавме ДНК од Ауди и го ослободивме“, се вели во најавното видео за новиот модел, а во кое се нагласени дел од неговите моќни перформанси
Creative

МОЌНИОТ ТЕРЕНЕЦ СЛАВИ 70 ГОДИНИ: Како изгледа животот во хималајското „Ленд Ровер“ село (видео)

10 авг 2018
Во хималајското село Maneybhanjang, сместено на самата граница меѓу Непал и Индија има дури 42 возила Ленд Ровер, меѓу кои најстаритe се од 1957 година и сè уште активно се користат
прикажани (од 1 до 4) од вкупно: 4
Напишавме