Hashtag: '#АурусСенат'
Campaigns

КАКО ПУТИН ПРОМОВИРА РУСКИ БРЕНД: Сам ја возеше новата блиндирана лимузина (видео)

18 окт 2018
Путин ја искористи посетата на египетскиот претседател Абдел Фатах ел-Сиси за да се пофали со новото возило. Притоа, во негов стил, рускиот претседател самиот седна зад воланот и го возеше неговиот египетски колега
прикажани (од 1 до 1) од вкупно: 1
Напишавме