Hashtag: '#Сам Дома'
Creative

КРАДЦИТЕ МУ СЕ ПРИДРУЖИЈА НА МЕКОЛИ КАЛКИН: Ѕвездите од „Сам дома“ повторно заедно

10 фев 2019
Џо Пеши, еден од главните негативци во легендарниот филм „Сам дома“ се приклучи во рекламната кампања на Гугл, а во која се рекреирани дел од сцените што пред триесет години ја забавуваа публиката. Видеото надмина гледаност од 13 милиони прегледи
Digital

ПОСЛЕ РЕЧИСИ ТРИ ДЕЦЕНИИ: Меколи Калкин повторно глуми во „Сам дома“ (видео)

20 дек 2018
За разлика од пред три децении, во римејкот главната битка против крадците ја водат паметните електронски уреди, раководени од гласовниот асиситент во куќата, а „малиот“ Кевин и натаму прави лудории по дома
прикажани (од 1 до 2) од вкупно: 2
Напишавме