Hashtag: '#актер'
Campaigns

ИАКО ГО ОБВИНИЈА ЗА СЕКСУАЛЕН НАПАД: Кевин Спејси се врати со збунувачко видео и стана хит

24 дек 2018
В очи Божиќната вечер, актерот објави видео во кое ја рекреира улогата на Френсис Андервуд (Francis Underwood) од познатиот политички филмски серијал „Куќа од карти“ (House of Cards). Oбјавата ги зовре социјалните мрежи
прикажани (од 1 до 1) од вкупно: 1
Напишавме