Hashtag: '#Lego'
Campaigns

ЛУДО ВОЗЕЊЕ ВО СВЕТОТ НА ЛЕГО: Прва празнична кампања на познатите коцки (видео)

27 ное 2018
Фокусот е посветен на децата и на светот што само тие знаат најдобро да го замислат и креираат додека ги составуваат играчките од коцките Лего. Гледаме луди градски трки со полициски возила, летечки бродови, диносауруси
Creative

Мачките се Lego богови

13 јун 2017
Потребите на потрошувачите се бескрајно забавни. Последно што ќе му текне некому е домашен миленик изграден од Lego коцки. Живиот може само да му љубомори на вештачкиот, во случајов, оти е направен засекогаш.
прикажани (од 1 до 2) од вкупно: 2
Напишавме