Hashtag: '#саем'
Festivals

BRAND LICENSING EUROPE 2018: Светските брендови се собираат во Лондон (видео)

30 сеп 2018
Италијанскиот производител на моторцикли „Дукати“, англискиот фудбалски клуб „Арсенал“, телевизискиот канал „Дискавери“ се само дел од водечките светски брендови што ќе присуствуваат на годинешниот саем „Brand Licensing Europe“ од 9 до 11 октомври
Campaigns

БЕСМРТНИ ТЕЛА НА САЕМ ВО ЛАС ВЕГАС: „Нетфликс“ шокира со бизарна промоција за нова СФ серија (видео)

23 јан 2018
На посетителите, коишто беа во шок од тоа што го слушаат и гледаат, им беа претставени и телата „домаќини“ во коишто може да се пресели една личност и да живее вечен живот
прикажани (од 1 до 2) од вкупно: 2
Напишавме