Hashtag: '#електрични возила'
Digital

ТРОТИНЕТИ ШТО САМИТЕ ДОАЃААТ НА ПОВИК: „Убер“ развива футуристички градски транспорт

21 јан 2019
Главната идеја на „Убер“, која е водечка компанија за градски транспорт во САД, е да им излезе во пресрет на корисниците што сакаат да го избегнат метежот и кои се подготвени да се движат на електрични тротинети или велосипеди
Creative

БРЗ, ИЗДРЖЛИВ, ТАИНСТВЕН: „Ауди“ го најави својот прв целосно електричен автомобил (видео)

16 сеп 2018
„Ние не го измисливме електричниот автомобил, но му вбризгавме ДНК од Ауди и го ослободивме“, се вели во најавното видео за новиот модел, а во кое се нагласени дел од неговите моќни перформанси
Campaigns

БАРАЛЕ СТРУЈА ОД КУЌА ДО КУЌА: Како изгледа патување низ Македонија со електричен автомобил „Тесла“

08 мај 2018
Токму во Кратово ја имале најголемата авантура на своето патување низ Македoнија. Буквално, со кабел во рака, оделе од куќа до куќа, за да најдат соодветен електричен приклучок за да ја наполнат батеријата од автомобилот
Creative

СÈ ЗАПОЧНУВА СО ЕДНА ИСКРА: Што е заедничко меѓу љубовта и електричните возила

08 фев 2018
Љубовните искри се носечка тема во кусиот анимиран филм за електричните возила на „Рено“ во кој гледаме ем љубов, ем нова технологија, ем одлична реклама направена во пресрет на празникот на вљубените „Св.Валентин“
прикажани (од 1 до 4) од вкупно: 4
Напишавме