Hashtag: '#продажба'
Creative

ВОДА, СОНЦЕ И СПОРТИСТКИ: Како беше правен календарот на „Пелистерка“ за 2018 година (видео)

17 јан 2018
Фотографиите ги изработи фотографското дуо „Дими и Ани“, а модели беа домашни спортистки од повеќе дисциплини. Календарот беше промовиран кон крајот на минатата година, а фотографирањето беше на крајот од летото
Creative

МУСКУЛЕСТИ ТЕЛА И ВОДА: Спортистки позираа за новиот календар на „Пелистерка“ (фото)

15 дек 2017
Девојките се прикажани во долна облека и во костими за капење, во златни рамки, на бела позадина, заедно со реквизити што асоцираат на нивните спортски дисциплини, како и вода што ги плиска
Campaigns

НАД ГРАНИЦИТЕ НА ФАНТАЗИЈАТА: Дали е ова најблесавата реклама на „Хјундаи“ (видео)

11 ное 2017
За разлика од рекламите на коишто сме навикнати да ги гледаме до сега, а кои се однесуваат на луксузни производи, „Хјундаи“ се реши да оди со видео во кое нема одмерени и „умни“ момци и девојки
Campaigns

СТОЛЧЕ ЗА УДИРАЊЕ ШЛАКАНИЦИ: Родители се расплакаа од кампањата на УНИЦЕФ против тепањето деца

07 ное 2017
Во рамките на кампањата претставен е продажен салон за мебел во кој се нудат производи специјално дизајнирани за „безгрижно“ тепање деца
Creative

ВОЗЕЊЕ ОД КОШМАРИТЕ СО „НЕТФЛИКС“: Хорор-пранк за новата сезона на „Stranger Things“ (видео)

26 окт 2017
Наскоро почнува новата сезона на серијата, а по тој повод „Нетфликс“, во соработка со такси-компанијата „Лифт“ (Lyft), се реши да ги почести патниците со незаборавно хорор возење
Campaigns

КНИГИ, НЕ БОМБИ: УНИЦЕФ го блокира Менхетен со празни училишни автобуси

25 сеп 2017
Дваесет и седумте автобуси беа симболика за 27 милиони деца кои живеат во конфликтните подрачја во светот и кои поради воените разурнувања не се во можност да посетуваат училиште
Campaigns

Samsung го претстави својот нов NOTE 8

30 авг 2017
Ќе се заборави ли неуспехот на NOTE 7? Со лансирањето на новиот NOTE 8, од компанијата се надеваат дека корисниците ќе му дадат шанса на овој производ, чиј претходник доживеа дебакл кога батериите на уредите NOTE 7 експлодираа.
Digital

Instagram со нова опција за мултипромоција

11 авг 2017
Instagram повторно им дава шанса на бизнис и регуларните корисници на оваа платформа да се промовираат. Овој пат, опцијата е мултимедијално проширена, односно можете да постирате неколку фотографии и видеа во еден пост.
прикажани (од 1 до 8) од вкупно: 45 | следни